EnerGenie Extension Cord with USB Charger, 5 outlets, 1.5 m, Black | SPG5-U2-5-02
- Preces kods: 480916
- EAN: 8716309132633
- MPN: SPG5-U2-5-02
9.14€
Bez nodokļa: 7.55€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 459 pcs |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Net weight | 0.49 kg |
| Producer product name | SPG5-U2-5-02 |
| Producer product family | Extension Cord with USB Charger, 5 outlets, 1.5 m, Black |