EnerGenie Extension Cord with USB Charger, 5 outlets, 1.5 m, Black | SPG5-U2-5-02
- Код товара: 480916
- EAN: 8716309132633
- MPN: SPG5-U2-5-02
9.14€
Без налога: 7.55€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 380.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 459 шт. |
| Gross weight | 0.54 кг |
| Net weight | 0.49 кг |
| Producer product name | SPG5-U2-5-02 |
| Producer product family | Extension Cord with USB Charger, 5 outlets, 1.5 m, Black |