Ecovacs Mopping Pad for DEEBOT MINI
- Код товара: 481058
- EAN: 6970135036912
- MPN: DWP040023
31.36€
Без налога: 25.92€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 117.00 мм |
| Gross height (mm) | 118.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 36.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1391 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | Mopping Pad for DEEBOT MINI |