Lenovo Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 | Wired | USB-A | Black/Red
- Preces kods: 482048
- EAN: 195892122340
- MPN: 4Y51S24029
30.03€
Bez nodokļa: 24.82€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1456 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 |
| DPI | 2000 |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wired |
| Operating system | Windows 11 |
| Produkta krāsa | Black/Red |
| Rullējamais ritentiņš | 2-way (up/down) |
| Connection type | USB-A |