Lenovo Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 | Wired | USB-A | Black/Red
- Код товара: 482048
- EAN: 195892122340
- MPN: 4Y51S24029
30.03€
Без налога: 24.82€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 53.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 37.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1456 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 |
| DPI | 2000 |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) NULL |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Wired |
| Operating system | Windows 11 |
| Цвет товара | Black/Red |
| Прокрутка | 2-way (up/down) |
| Тип соединения | USB-A |