Dell Pro Slim All-in-One Stand | OSS25
- Preces kods: 483232
- EAN: 5397184961414
- MPN: 482-BBFP
144.16€
Bez nodokļa: 119.14€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 43.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer product name | OSS25 |
| Producer product family | Pro Slim All-in-One Stand |
| Iespējas | Ergonomic, Tilt, Compartment, Swivel, Pivot, Cable Management, Cable Cover |
| Produkta krāsa | Silver |