Dell Pro Slim All-in-One Stand | OSS25
- Код товара: 483232
- EAN: 5397184961414
- MPN: 482-BBFP
144.16€
Без налога: 119.14€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 505.00 мм |
| Gross height (mm) | 280.00 мм |
| Gross width (mm) | 282.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 43.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 4.60 кг |
| Net weight | 3.70 кг |
| Producer product name | OSS25 |
| Producer product family | Pro Slim All-in-One Stand |
| Features | Ergonomic, Tilt, Compartment, Swivel, Pivot, Cable Management, Cable Cover |
| Цвет товара | Silver |