Dell Pro Wired Speakerphone | SP325 | Waterproof | Portable
- Preces kods: 483237
- EAN: 5397184961544
- MPN: 520-BBMP
86.36€
Bez nodokļa: 71.37€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 461.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Citas funkcijas | Plug & Play Support; Artificial Intelligence Noise Cancelling (AINC) |
| Producer product name | SP325 |
| Producer product family | Pro Wired Speakerphone |
| Portatīvs | Yes |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Bluetooth | No |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |