Dell Pro Wired Speakerphone | SP325 | Waterproof | Portable
- Код товара: 483237
- EAN: 5397184961544
- MPN: 520-BBMP
86.36€
Без налога: 71.37€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 265.00 мм |
| Gross height (mm) | 68.00 мм |
| Gross width (mm) | 104.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 461.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Net weight | 0.31 кг |
| Другие особенности | Plug & Play Support; Artificial Intelligence Noise Cancelling (AINC) |
| Producer product name | SP325 |
| Producer product family | Pro Wired Speakerphone |
| Портативный | Yes |
| Беспроводное подключение | No |
| Bluetooth | No |
| Водонепроницаемый | Yes |