CORDL.ORB.SAND. 18V DBO180Z Z-SERIE
- Preces kods: 483294
- EAN: 088381658584
- MPN: DBO180Z
104.96€
Bez nodokļa: 86.74€
| Ražotājs | Makita |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | gb |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1.30 g |
| Plastic (No PET) | 18.70 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 262 pcs |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Net weight | 1.70 kg |