CORDL.ORB.SAND. 18V DBO180Z Z-SERIE
- Код товара: 483294
- EAN: 088381658584
- MPN: DBO180Z
104.96€
Без налога: 86.74€
| Производитель | Makita |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | gb |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 123.00 мм |
| Gross width (mm) | 153.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.30 гр. |
| Plastic (No PET) | 18.70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 262 шт. |
| Gross weight | 1.72 кг |
| Net weight | 1.70 кг |