Sharp | 43HR7265E | 43 | Smart TV | Google TV | Black
- Preces kods: 483696
- EAN: 5905683272926
- MPN: 43HR7265E
401.24€
Bez nodokļa: 331.60€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 635.00 mm |
| Gross width (mm) | 1065.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2480.00 g |
| Plastic (No PET) | 620.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 22 pcs |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Net weight | 6.60 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Izmēri ar statīvu | 95.7 x 61.2 x 21.9 cm |
| Producer product name | 43HR7265E |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 108 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja diagonāle | 43 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |