Goobay Slim 4-Port USB Hub, USB-C to USB-C, 5 Gbit/s
- Preces kods: 483790
- EAN: 4040849765643
- MPN: 76564
11.16€
Bez nodokļa: 9.22€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14400 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | Slim 4-Port USB Hub, USB-C to USB-C, 5 Gbit/s |
| Produkta krāsa | Grey |