Xiaomi Selfie Stick Tripod, Mini | Black
- Preces kods: 484171
- EAN: 6932554440435
- MPN: BHR083KGL
18.40€
Bez nodokļa: 15.21€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4878 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | Selfie Stick Tripod, Mini |
| Produkta krāsa | Black |