Fixed | Magnetic Braided Cable USB-C/USB-C, USB 2.0, Gray | FIXDBM-CC12-GR
- Preces kods: 485267
- EAN: 8591680176090
- MPN: FIXDBM-CC12-GR
17.58€
Bez nodokļa: 14.53€
| Ražotājs | Fixed |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2954 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | FIXDBM-CC12-GR |
| Producer product family | Magnetic Braided Cable USB-C/USB-C, USB 2.0, Gray |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Jauda | 240 W |