Fixed | Magnetic Braided Cable USB-C/USB-C, USB 2.0, Gray | FIXDBM-CC12-GR
- Код товара: 485267
- EAN: 8591680176090
- MPN: FIXDBM-CC12-GR
17.58€
Без налога: 14.53€
| Производитель | Fixed |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2954 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | FIXDBM-CC12-GR |
| Producer product family | Magnetic Braided Cable USB-C/USB-C, USB 2.0, Gray |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Мощность | 240 Вт |