Genesis | Microphone | Radium 750D | Black
- Preces kods: 485299
- EAN: 5901969446067
- MPN: NGM-2290
72.53€
Bez nodokļa: 59.94€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross width (mm) | 207.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 94 pcs |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Radium 750D |
| Producer product family | Microphone |
| Wireless | No |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Adapter 5/8" -> 3/8", Kabel XLR, Microphone sponge, Microphone stand, Mounting bracket, USB cable, User guide |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | PC |
| Pilna pretestība | 600 Ω |
| Frekvences diapazons | 50-14k Hz |
| Jutīgums | -54 dB |