Genesis | Microphone | Radium 750D | Black
- Код товара: 485299
- EAN: 5901969446067
- MPN: NGM-2290
72.53€
Без налога: 59.94€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 440.00 мм |
| Gross height (mm) | 101.00 мм |
| Gross width (mm) | 207.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 94 шт. |
| Gross weight | 0.80 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | Radium 750D |
| Producer product family | Microphone |
| Wireless | No |
| Аксессуары в комплекте | Adapter 5/8" -> 3/8", Kabel XLR, Microphone sponge, Microphone stand, Mounting bracket, USB cable, User guide |
| USB-порт для зарядки | No |
| Цвет товара | Black |
| Совместимость | PC |
| Полное сопротивление | 600 Ом |
| Диапазон частот | 50-14k Гц |
| Чувствительность | -54 дБ |