ETA ETA714950530 Muffin Mold for ETA714990030
- Preces kods: 485762
- EAN: 8590393344543
- MPN: ETA714950530
9.89€
Bez nodokļa: 8.17€
| Ražotājs | ETA |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 288 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer product name | ETA714950530 Muffin Mold for ETA714990030 |