ETA | ETA714950540 Stand for Small Pastry Molds
- Preces kods: 485765
- EAN: 8590393347100
- MPN: ETA714950540
10.78€
Bez nodokļa: 8.91€
| Ražotājs | ETA |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.012 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 72 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | ETA714950540 Stand for Small Pastry Molds |