ETA | ETA714950540 Stand for Small Pastry Molds
- Код товара: 485765
- EAN: 8590393347100
- MPN: ETA714950540
10.78€
Без налога: 8.91€
| Производитель | ETA |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200 мм |
| Gross height (mm) | 300 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.012 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 72 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | ETA714950540 Stand for Small Pastry Molds |