Epson | Air Filter ELPAF65 - L6/7/89x Series
- Preces kods: 485892
- EAN: 8715946740225
- MPN: V13H134AF0
83.48€
Bez nodokļa: 68.99€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 117.00 mm |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Producer product name | Air Filter ELPAF65 - L6/7/89x Series |