Epson | Air Filter ELPAF65 - L6/7/89x Series
- Код товара: 485892
- EAN: 8715946740225
- MPN: V13H134AF0
83.48€
Без налога: 68.99€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 117.00 мм |
| Gross width (mm) | 188.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 160 шт. |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 0.90 кг |
| Producer product name | Air Filter ELPAF65 - L6/7/89x Series |