Genesis | Rhod 530 | Membrane Gaming Keyboard | Wired | US | Black | USB-A
- Preces kods: 486591
- EAN: 5901969449495
- MPN: NKG-2332
21.62€
Bez nodokļa: 17.87€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Rhod 530 |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 266 pcs |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Net weight | 0.69 kg |
| Konektora veids | USB-A |
| Tips | Membrane Gaming Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Savietojamība | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |
| Tehniskās īpašības | Multimedia keys |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Iluminācija | RGB |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |