Lenovo Dual USB-C 65W GaN Charger | USB-C | 65 W | Charger
- Preces kods: 486802
- EAN: 195892129165
- MPN: G0A6065WEU
51.44€
Bez nodokļa: 42.51€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 122 g |
| Tare weight (kg) | 0.122 kg |
| Volume (m3) | 0.000504 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2000 pcs |
| Gross weight | 0.238 kg |
| Net weight | 0.116 kg |
| Tips | Charger |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Producer product name | Dual USB-C 65W GaN Charger |
| Citas funkcijas | GaN technology |
| Produkta krāsa | White |
| Izejas jauda | 65 W |
| USB portu skaits | 2 |