Teltonika Power Cable with 4-way Open Wire | PR2PL15B
- Preces kods: 487146
- EAN: 4779051841158
- MPN: PR2PL15B
8.45€
Bez nodokļa: 6.98€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 54 mm |
| Gross height (mm) | 118 mm |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 13 g |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Volume (m3) | 0.000203904 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 pcs |
| Gross weight | 0.073 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product family | Power Cable with 4-way Open Wire |
| Producer product name | PR2PL15B |