Teltonika SMA Cable Extension | PR2VM20M
- Preces kods: 487147
- EAN: 4779051841141
- MPN: PR2VM20M
5.28€
Bez nodokļa: 4.36€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Volume (m3) | 0.000176 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9818 pcs |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Net weight | 0.028 kg |
| Producer product family | SMA Cable Extension |
| Producer product name | PR2VM20M |