Teltonika Ethernet Cable, 1.5m | PR2LA15B
- Код товара: 487151
- EAN: 4779051840618
- MPN: PR2LA15B
2.64€
Без налога: 2.18€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 54 мм |
| Gross height (mm) | 118 мм |
| Gross width (mm) | 32 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 13 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.013 кг |
| Volume (m3) | 0.000203904 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 шт. |
| Gross weight | 0.053 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product family | Ethernet Cable, 1.5m |
| Producer product name | PR2LA15B |