Teltonika Hex Key 19 x 53 x 2.5 mm Nickel Angled, Silver | PR5MEC17
- Preces kods: 487153
- EAN: 4779051841318
- MPN: PR5MEC17
1.20€
Bez nodokļa: 0.99€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.0000375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 46080 pcs |
| Gross weight | 0.004 kg |
| Net weight | 0.003 kg |
| Producer product name | PR5MEC17 |
| Producer product family | Hex Key 19 x 53 x 2.5 mm Nickel Angled, Silver |