Teltonika Hex Key 19 x 53 x 2.5 mm Nickel Angled, Silver | PR5MEC17
- Код товара: 487153
- EAN: 4779051841318
- MPN: PR5MEC17
1.20€
Без налога: 0.99€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 75 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Volume (m3) | 0.0000375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Palette Qty | 46080 шт. |
| Gross weight | 0.004 кг |
| Net weight | 0.003 кг |
| Producer product name | PR5MEC17 |
| Producer product family | Hex Key 19 x 53 x 2.5 mm Nickel Angled, Silver |