Hyper HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable | HJ4011BKGL
- Preces kods: 487486
- EAN: 6941921149567
- MPN: HJ4011BKGL
16.86€
Bez nodokļa: 13.93€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 3 mm |
| Gross width (mm) | 3 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00000135 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17544 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | HJ4011BKGL |
| Producer product family | HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable |
| Kabeļa garums | 1.5 m |