Hyper HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable | HJ4011BKGL
- Код товара: 487486
- EAN: 6941921149567
- MPN: HJ4011BKGL
16.86€
Без налога: 13.93€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 3 мм |
| Gross width (mm) | 3 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00000135 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17544 шт. |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | HJ4011BKGL |
| Producer product family | HyperJuice USB-C Silicone Charging Cable |
| Длина кабеля | 1.5 м |