Hyper | HyperShield Universal Find My Locator/Tracker | HS5800BKGL | Black
- Preces kods: 487517
- EAN: 1220000630697
- MPN: HS5800BKGL
11.95€
Bez nodokļa: 9.88€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 239.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2008 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | HS5800BKGL |
| Producer product family | HyperShield Universal Find My Locator/Tracker |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | iOS 14.5 or later, iPad OS 14.5 or later, macOS 12.5 or later, Android 9 or later |