Hyper | HyperShield Universal Find My Locator/Tracker | HS5800BKGL | Black
- Код товара: 487517
- EAN: 1220000630697
- MPN: HS5800BKGL
11.95€
Без налога: 9.88€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 239.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2008 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | HS5800BKGL |
| Producer product family | HyperShield Universal Find My Locator/Tracker |
| Цвет товара | Black |
| Совместимость | iOS 14.5 or later, iPad OS 14.5 or later, macOS 12.5 or later, Android 9 or later |