Apple | 46mm Midnight Black Nike Sport Band - M/L
- Preces kods: 487685
- EAN: 195950648041
- MPN: MGC34ZM/A
50.41€
Bez nodokļa: 41.66€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 962 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Produkta nosaukums | 46mm Midnight Black Nike Sport Band - M/L |
| Savietojamība | Watch Edition Series 5, Edition Series 6, Hermès Series 5, Hermès Series 6, Hermès Series 7, Hermès Series 9, Nike SE, Nike Series 5, Nike Series 6, Nike Series 7, Nike+ Series 4, SE, SE 3, Series 10, Series 11, Series 4, Series 5, Series 6, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2, Ultra 3 |