Apple | 46mm Midnight Black Nike Sport Band - M/L
- Код товара: 487685
- EAN: 195950648041
- MPN: MGC34ZM/A
50.41€
Без налога: 41.66€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 262.00 мм |
| Gross height (mm) | 33.00 мм |
| Gross width (mm) | 191.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 962 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.94 кг |
| Наименование продукта | 46mm Midnight Black Nike Sport Band - M/L |
| Совместимость | Watch Edition Series 5, Edition Series 6, Hermès Series 5, Hermès Series 6, Hermès Series 7, Hermès Series 9, Nike SE, Nike Series 5, Nike Series 6, Nike Series 7, Nike+ Series 4, SE, SE 3, Series 10, Series 11, Series 4, Series 5, Series 6, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2, Ultra 3 |