Genesis | Dynamic Microphone | Radium 350D | Black
- Preces kods: 487920
- EAN: 5901969444490
- MPN: NGM-2168
54.06€
Bez nodokļa: 44.68€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 16.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 384.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 79.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.66 kg |
| Producer product name | Radium 350D |
| Producer product family | Dynamic Microphone |
| Produkta krāsa | Black |
| Iebūvēta displeja | No |
| Bluetooth | No |
| Platforma | Mac, PC |
| Frekvences diapazons | 60-14k Hz |
| Savienotājs(i) | USB 2.0 Type-A, USB 3.0 Type-C |
| Jutīgums | -48 dB |