Genesis | Dynamic Microphone | Radium 350D | Black
- Код товара: 487920
- EAN: 5901969444490
- MPN: NGM-2168
54.06€
Без налога: 44.68€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Inner carton packing Qty | 16.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 384.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 79.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.75 кг |
| Net weight | 0.66 кг |
| Producer product name | Radium 350D |
| Producer product family | Dynamic Microphone |
| Цвет товара | Black |
| Встроенный экран | No |
| Bluetooth | No |
| Платформа | Mac, PC |
| Диапазон частот | 60-14k Гц |
| Разъем(ы) | USB 2.0 Type-A, USB 3.0 Type-C |
| Чувствительность | -48 дБ |