Anker Nano Power Bank (5K, Slim) | 5000 mAh | 24 pin USB-C | Black
- Preces kods: 487969
- EAN: 194644235475
- MPN: A1665H11
51.63€
Bez nodokļa: 42.67€
| Ražotājs | Anker |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 104.00 mm |
| Gross height (mm) | 14.70 mm |
| Gross width (mm) | 70.60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5405 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Izeja | 24 pin USB-C |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Nano Power Bank (5K, Slim) |
| Baterijas performance | 5000 mAh |