Anker Nano Power Bank (5K, Slim) | 5000 mAh | 24 pin USB-C | Black
- Код товара: 487969
- EAN: 194644235475
- MPN: A1665H11
51.63€
Без налога: 42.67€
| Производитель | Anker |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 104.00 мм |
| Gross height (mm) | 14.70 мм |
| Gross width (mm) | 70.60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5405 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.14 кг |
| Выход | 24 pin USB-C |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 5000 мА·ч |
| Producer product name | Nano Power Bank (5K, Slim) |