Digitus Modular Patch Panel, 16-port | DN-91400
- Preces kods: 488447
- EAN: 4016032280750
- MPN: DN-91400
3.47€
Bez nodokļa: 2.87€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 43.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 58.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2762 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Producer product name | DN-91400 |
| Producer product family | Modular Patch Panel, 16-port |