Digitus Modular Patch Panel, 16-port | DN-91400
- Код товара: 488447
- EAN: 4016032280750
- MPN: DN-91400
3.47€
Без налога: 2.87€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 485.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 43.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 58.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2762 шт. |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Producer product name | DN-91400 |
| Producer product family | Modular Patch Panel, 16-port |