Digitus CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.5 m | DK-1632-A-005S-B | Blue
- Preces kods: 488452
- EAN: 4016032498025
- MPN: DK-1632-A-005S-B
1.91€
Bez nodokļa: 1.58€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7529 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product family | CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.5 m |
| Producer product name | DK-1632-A-005S-B |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Produkta krāsa | Blue |