Digitus CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.5 m | DK-1632-A-005S-B | Blue
- Код товара: 488452
- EAN: 4016032498025
- MPN: DK-1632-A-005S-B
1.91€
Без налога: 1.58€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 5.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7529 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product family | CAT 6A F-FTP Slim Patch Cable, 0.5 m |
| Producer product name | DK-1632-A-005S-B |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Цвет товара | Blue |