Digitus Slim Patch Cable, 1 m | DK-1632-A-010S-R | Red
- Preces kods: 488454
- EAN: 4016032497899
- MPN: DK-1632-A-010S-R
2.48€
Bez nodokļa: 2.05€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5400 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product family | Slim Patch Cable, 1 m |
| Producer product name | DK-1632-A-010S-R |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | Red |