Digitus Slim Patch Cable, 1 m | DK-1632-A-010S-R | Red
- Код товара: 488454
- EAN: 4016032497899
- MPN: DK-1632-A-010S-R
2.48€
Без налога: 2.05€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5400 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product family | Slim Patch Cable, 1 m |
| Producer product name | DK-1632-A-010S-R |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Red |