Xiaomi Portable Photo Printer Pro | Dye sublimation | White
- Preces kods: 488528
- EAN: 6932554439675
- MPN: BHR082QGL
125.56€
Bez nodokļa: 103.77€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2451 pcs |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Producer product name | Portable Photo Printer Pro |
| Produkta krāsa | White |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dye sublimation |