Xiaomi Portable Photo Printer Pro | Dye sublimation | White
- Код товара: 488528
- EAN: 6932554439675
- MPN: BHR082QGL
125.56€
Без налога: 103.77€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2451 шт. |
| Gross weight | 0.41 кг |
| Net weight | 0.31 кг |
| Producer product name | Portable Photo Printer Pro |
| Цвет товара | White |
| Технология печати | Dye sublimation |