Xiaomi SU7 1:18 Die-cast Model Car | Lava Orange | Zinc alloy, ABS, SAN and PVC
- Preces kods: 488535
- EAN: 6932554465643
- MPN: BHR08KOGL
120.21€
Bez nodokļa: 99.35€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 82.00 mm |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 455 pcs |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Producer product name | SU7 1:18 Die-cast Model Car |
| Iespējas | Openable doors, bonnet and boot; Authentic original car colours; Steerable front wheels; Soft rubber seats; 175° Fluid Curves; Waterdrop Headlights; Halo Taillight; Plum Blossom Wheels |
| Appropriate age | 15+ |
| Produkta krāsa | Lava Orange |
| Materiāls | Zinc alloy, ABS, SAN and PVC |