Xiaomi SU7 1:18 Die-cast Model Car | Lava Orange | Zinc alloy, ABS, SAN and PVC
- Код товара: 488535
- EAN: 6932554465643
- MPN: BHR08KOGL
120.21€
Без налога: 99.35€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 278.00 мм |
| Gross height (mm) | 82.00 мм |
| Gross width (mm) | 108.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 455 шт. |
| Gross weight | 2.20 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Producer product name | SU7 1:18 Die-cast Model Car |
| Features | Openable doors, bonnet and boot; Authentic original car colours; Steerable front wheels; Soft rubber seats; 175° Fluid Curves; Waterdrop Headlights; Halo Taillight; Plum Blossom Wheels |
| Appropriate age | 15+ |
| Цвет товара | Lava Orange |
| Материал | Zinc alloy, ABS, SAN and PVC |